چاپ کیانمهر برچسب پارسه | چاپ برچسب |چاپ لیبل | صفحه اصلي

کیانمهر برچسب تولید کننده برچسب و لیبل رول
 
صنایع چاپ کیانمهر برچسب در سال 1385 تاسیس گردیده و تا کنون افتخار خدمات رسانی به  کارخانجات و شرکتهای معتبر گوناگوني را داشته است. این شرکت با استفاده از برترین ماشين آلات چاپ شش رنگ لیبل (به صورت چاپ رول و شیت) و تولید برچسب و چاپ لیبل رول سعي بر اين دارد تا پاسخگوي تمامي نيازهاي چاپي کاغذهای پشت چسبدار شرکتهای مختلف باشد، و در اين راستا توانسته است با استفاده از سيستم هاي نوين چاپ و دستگاههاي با کيفيت تر از دستگاه هاي موجود در بازار راه حل هايي ابداع نمايد که قيمت تمام شده پايين و کيفيت بسيار مطلوبی را ارائه نماید. اين امر موجب شده است تا امکان همکاري با شرکتهای بزرگ تولیدی صنعتی در شهرهاي مختلف ايران فراهم شود تا این مجتمع چاپ بتواند خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه در سراسر ايران در بالاترین کیفیت ممکن ارائه نمايد.
 
 
 
آشنایی با صنایع چاپ کیانمهر برچسب
خدمات صنایع چاپ کیانمهر برچسب
تولید لیبل چاپی و چاپ لیبل رول
 
لیبل سبک ترین و کوچک ترین جزء در بسته بندی هر محصول است. اما این موجود کوچک و ظریف هویت محصول را رقم می زند، و در مواردی اگر لیبلی وجود نداشته باشد گویا محصول هویتی ندارد. لیبل ها به عنوان یکی از پرمصرف ترین مواد بسته بندی اهمیت فوق العاده ای دارند و به عنوان شناسنامه و هویت دهنده کالا عمل می کنند. لیبل در عین حال مکمل همه انواع بسته بندی ها می باشد. روی شیشه، قوطی، کارتن، ظروف پلاستیکی و یا بسته های دیگری که خودشان چاپ شدنی هستند کم و بیش نشانی از لیبل دیده می شود. هیچ نوع دیگری از بسته بندی وجود ندارد که تا این حد از لحاظ جنس، طرح و کاربرد متنوع باشد. پس می توان گفت تولید لیبل از مهم ترین قسمت ها و عناصر یک محصول قابل ارائه می باشد که می توانید با کیان مهر برچسب آن را تجربه نمائید.
چاپ لیبل رول مناسب ترین نوع چاپ برای مجموعه هایی است که تیراژ کار بالایی دارند نظیر مجموعه های فعال در زمینه صنایع غذایی، خودروسازی، آرایشی بهداشتی، پتروشیمی، نهاده های دامی و … که نیاز بالایی به لیبل بصورت رول دارند که این امکان را به آنها می دهد که بصورت اتوماتیک و بدون دخالت دست لیبل ها را روی محصولات خود بچسبانند. بسیاری اختراع ماشین چاپ را مهمترین اختراع بشریت در طول تاریخ می دانند، صنعت چاپ در طول تاریخ نقش بی بدیلی در ثبت، نگهداری و همچنین توزیع اطلاعات در سراسر جهان داشته است. از اختراع ماشین چاپ در قرن پانزدهم تا کنون پیشرفتهای زیادی در صنعت چاپ صورت گرفته است. در حال حاضر رایج ترین نوع چاپ در ایران بر دو نوع است: چاپ رول و چاپ شیت. تفاوت اصلی بین این دو فناوری در نوع کاغذ ورودی به دستگاه چاپ است. در فناوری web-fed که در بازار ایران به چاپ رول معروف است، کاغذ در قالب رولهای پیوسته به دستگاه چاپ وارد می شود. در فناوری sheet fed که در بازار ایران به چاپ شیت شهرت دارد کاغذ در قالب ورقه های جدا از هم وارد دستگاه می شود. اما تفاوت این دو فناوری تنها در نوع کاغذ ورودی به دستگاه چاپ نیست، این دو تکنولوژی از نظر سرعت چاپ، صرفه اقتصادی و ضخامت های کاغذ با یکدیگر تفاوتهای قابل ملاحظه ای دارند.
تکمیل فرم ثبت سفارش
محصولات صنایع چاپ کیانمهر برچسب
چرا کیانمهر برچسب؟
15
بیش از 15 سال تجربه خدمات چاپ
500
انجام بیش از 500 پروژه در سال
1148
ارسال رایگان به 1148 شهر کشور
100
ضمانت 100% کیفیت

تماس از طریق واتساپ
ما را در اینستاگرام دنبال کنید